Modernizacja sieci wi-fi w Konstancja Hotel & Restauracja

+ 0
+ 0
case-study-referencje-hotel-konstancja

Konstancja Hotel & Restauracja to hotel trzygwiazdkowy zlokalizowany na granicy Łodzi i Konstantynowa Łódzkiego. W ramach hotelu funkcjonuje restauracja i kawiarnia serwujące pyszne dania i desery. Dodatkowo Konstancja organizuje przyjęcia weselne, imprezy okolicznościowe i firmowe.

System gastronomiczny dla restauracji Stare Kino

+ 0
+ 0
Case study wdrożenie systemu gastronomicznego restauracja Stare Kino Restauracja Stare Kino by Antione Lopez to nowe, niesamowite miejsce ukryte pośród łódzkich kamienic znajdujących się przy ulicy Piotrkowskiej. Wyróżnia się otwartą kuchnią, dzięki której przybyli goście mogą podziwiać przygotowujących potrawy kucharzy. Wnętrze czaruje duchem oldschoolowej kinematografii i nadaje wyjątkowy klimat temu miejscu.

Program hotelowy dla Konstancji

+ 3
+ 0
case-study-referencje-hotel-konstancja Konstancja to trzygwiazdkowy hotel zlokalizowany z dala od zgiełku miasta. Znajduje się w nim również wyjątkowa restauracja serwująca duży wybór wykwintnych dań, które zaspokoją gusta nawet najbardziej wymagających gości.

Poprawa działania S4H Gastronomia - Stara Piekarnia Pizzeria

+ 1
+ 1

case-study-stara-piekarnia-pizzeria-system-gastronomiczny Stara Piekarnia to pizzeria zlokalizowana w samym centrum tętniącej życiem Łodzi. Serce lokalu stanowi prawdziwy, opalany drewnem piec do wypiekania pysznej włoskiej pizzy. Kto raz spróbuje specjałów szefa kuchni wraca tu ponownie, by
skosztować ich jeszcze raz.

System gastronomiczny dla kawiarni Elvis Cafe

+ 2
+ 0
system-gastronomiczny-elvis-cafe Elvis Cafe to urocza i wyjątkowa kawiarnia zlokalizowana w Aleksandrowie Łódzkim. Powstała z miłości do prawdziwej kawy. To miejsce, które przyciąga swoim klimatem. Jeśli raz skosztujecie pysznej kawy palonej we własnej palarni Elvis Cafe to na pewno wrócicie tu na kolejną filiżankę espresso czy latte macchiato o niebiańskim smaku.