pobierz-porady-dla-gastronomii

Zezwolenie na sprzedaż alkoholu w restauracji

+ 0
+ 0

Otwierasz restaurację i chcesz w niej sprzedawać i podawać alkohol? Musisz wiedzieć, że wymaga to uzyskania zezwolenia na jego sprzedaż. Posiadanie zezwolenia na sprzedaż alkoholu to obowiązek każdego sprzedawcy, dlatego warto zapoznać się z procedurami uzyskiwania zezwolenia oraz jego rodzajami. alkohol restauracja

Jak otworzyć małą restaurację?

+ 0
+ 0

Małe restauracje to często spełnienie marzeń o zaistnieniu na rynku gastronomicznym. Mają one wiele zalet w porównaniu do dużych lokali. Co ważne panuje w nich przyjemna, często rodzinna atmosfera. To przytulne miejsca, w których można się odstresować przy filiżance kawy po ciężkim dniu pracy.  mała restauracja

Dlaczego warto wdrożyć system do zamawiania on-line w restauracji?

+ 0
+ 0

Zamówienie dania na wynos jeszcze do niedawna było związane z samodzielną wizytą w restauracji i  odbiorem po jego przygotowaniu. Drugie z dostępnych rozwiązań to telefoniczny kontakt z lokalem gastronomiczny. Obecnie coraz popularniejszym rozwiązaniem staje się zamawianie jedzenia online. Czy Twoja restauracja już korzysta z tego rozwiązania?

mobile marketing dla restauracji

9 sposobów na lepszą restaurację

+ 0
+ 0

Prowadzenie restauracji to konieczność ciągłej pracy nad jej ulepszaniem. Sposobów na poprawę funkcjonowania lokalu jest wiele – o różnej skuteczności. Ja pokażę Ci te najlepsze. Ich wdrożenie da Ci gwarancję zwiększenia zysków. 

trendy gastronomiczne 2017

7 sposobów na promocję restauracji

+ 0
+ 0

Prowadzenie restauracji to trudne zadanie. Jako właściciela czeka Cię wiele obowiązków i codziennych spraw do załatwienia. Jedną z nich jest na pewno dbałość o promocję restauracji. Niezależnie jednak czy sam się tym zajmiesz czy zlecisz to managerowi czy innej osobie odpowiedzialnej za marketing warto mieć w zanadrzu kilka sprawdzonych pomysłów.

zasady zarzadzania restauracja 5